Ankara SEO hizmeti veren ORSA MEDYA, haftanın 7 günü mükemmel müşteri destek hizmetleriyle birlikte ayda 4000TL’den başlayan uygun bir maliyetle SEO hizmeti sunan uzman bir SEO ajansıdır.

Misyonumuz, web sitenizi uzman yerel SEO, Türkiye çapında çevrimiçi reklamcılık hatta dünya çapında uluslararası dijital pazarlama yoluyla tanıtıp, alanında Ankara’daki en iyi değere sahip SEO ajansı olmaktır. Kanıtlanmış bir SEO siciline ve şu anda arama sonuçlarındaki en önemli anahtar kelimeleri için 1. sayfada – 1 ve 2. sırada yer alan canlı bir web sitesi portföyüne sahibiz.

Eğitim, mobilya, havalimanı transfer gibi birçok sektörde sonuç odaklı bir SEO ajansıdır; bu, genellikle çalıştığımız şirketler üzerinde ve nispeten kısa bir süre içinde büyük bir etkiye sahip olduğumuz anlamına gelir.

Özellikle Covid’in ortaya çıkmasından bu yana, çevrimiçi web trafiğine ve sorgularına daha fazla bağımlı hale gelen müşterilerimizden birçoğunun işlerini uyarlamalarına yardımcı olduk. Çevrimiçi odaklarını ve SEO pazarlama stratejilerini buna göre artırarak, birçoğu 2021’de mükemmel bir yıl geçirdi ve 2022’de de bunu yapmaya devam ediyor.

Özellikle eğitim ve havalimanı transfer sektörlerinin web sitesi ziyaretçilerinde ve satışlarında büyük bir artış olduğunu fark ettik. Her müşterinin ve ilgili şirketlerinin SEO hizmetlerimizden nasıl yarar sağladığını duyduğumuzda her zamankinden daha fazla gerçek bir keyif alıyoruz.

Bu nedenle, web sitenize daha fazla trafik çekmeniz gerekiyorsa, potansiyel ziyaretçiler sizi Google’da aradığı için en iyi yere geliyorsunuz. Ancak potansiyel müşterileriniz sitenizi 1. sayfada (hatta ilk 5 sıralama içerisinde) bulamıyorlarsa, gerçekten müşterilerinizi kaçırıyorsunuz demektir.

Google’ın ilk sayfasında oldukça iyi sonuçlar aldığımızı kanıtlayan çok sayıda web sitesi var. Google’deki sıralamanızı geliştirmek istiyorsanız Ankara’da size profesyonel yardım sağlamak için SEO ajansları arıyorsanız uygun bir SEO fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

SEO ajansı olarak sizlere hızlı çözümler sunmuyoruz veya riskli SEO yolları kullanmıyoruz, ancak sizi rekabette öne çıkarmak ve sizi Google’de üst sıralarda tutmak için kanıtlanmış ve sürekli güncellenen uzman SEO teknikleriyle hızlı sonuçlar alıyoruz.

Sonuçlarımızdan memnun kalacağınızı biliyoruz, bu nedenle SEO çalışmalarınız için sizden minimum 6-9 aylık bir zaman istiyoruz. Size her ay önceki ay ile içinde bulunulan ayı karşılaştırarak size SEO çalışmaları ile ilgili aylık raporlar sunuyoruz.

Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO Ajansı | Danışmanlığı

Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara’da hem SEO hem de PPC kampanya yönetimi sunan profesyonel bir dijital pazarlama ajansıyız. Web sitenizin uygun ziyaretçilerini arttırmak için deneyimli ve profesyonel bir SEO ajansına ihtiyacınız mı var? ORSA MEDYA Ankara’da aradığınız bir SEO danışmanlığı ajansıdır.

Ayrıca ekstra desteğe ihtiyacınız varsa, Google Ads ve sosyal medya yönetimini de sunuyoruz.

SEO Danışmanınız Olarak Neden ORSA MEDYA’yı Seçmelisiniz?

Kanıtlanmış Sonuçlar

Çok sayıda rekabetçi anahtar kelime için Google’da 1 ve 2 numaralı sıralamalar alındı. ​​Ve her ay, her yıl trafik artışı devam etti.

Yılların Deneyimi

Pazarlama, yaratıcı ve teknik becerilerin iş bilgisiyle harmanlanırsa, sonuçlar en üst düzeye çıkar. Böylece bütçenizden en iyi şekilde dönüşümler elde edersiniz.

Kanıtlanmış SEO Süreci

Sonuç odaklı sürecimiz, olağanüstü SEO sonuçları elde etmemize yardımcı olur. Ayrıca sizin için tam olarak ne yapacağımızı çok net bir şekilde göreceksiniz.

En İyi SEO Çalışması

SEO ile yaptığımız her şey, olası en iyi sıralamalar Google’ın algoritmalarına uygundur.

SEO Raporu

SEO kampanyanızın ne kadar iyi ilerlediğini net bir şekilde görebilmeniz için her ay organik trafiğiniz hakkında özel raporlar ve güncellemeler alacaksınız.

Ankara’da SEO | Uzmanlık ve Deneyimin Önemi

Satışları arttırmak için çevrimiçi görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmak mı istiyorsunuz? Bir SEO ajansı seçerken dikkate alınması gereken çok şey olduğunu biliyoruz. Ankara genelinde çok fazla SEO hizmeti veren ajans seçeneği var. Peki kiminle çalışacağına nasıl karar vereceksin?

SEO alanında uzmanlık ve deneyim gerçekten önemlidir.

Ankara SEO ajansı olarak yatırımınızın bütçesinin yanı sıra, PPC harcamanızı azaltarak yapabileceğiniz potansiyel tasarrufları düşündünüz mü? İyi bir Ankara SEO danışmanı, yalnızca bütçenizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı tam olarak bilmekle kalmaz, aynı zamanda organik sıralamanızı, ücretli reklam harcamalarınızı (PPC) azaltabilecek şekilde şirketinizi yükseltir.

Ankara SEO Ajansı ile Daha Fazla Görünürlük, Daha Fazla Satış

Ankara SEO ajansına yaptığınız yatırımdan şirketinize çok daha iyi bir getiri elde etmeniz çok önemlidir. Sonuçta, daha fazla satış istiyorsunuz. Bunu sizin için başarmak için, size daha fazla çevrimiçi görünürlük kazandıran stratejiler kullanıyoruz.

Anahtar kelimeleriniz ne kadar üst sıralarda yer alırsa, o kadar çok görünürsünüz. Ve sizi bu sıralamaların zirvesine nasıl çıkaracağımızı tam olarak biliyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında bir dizi işletme için bunu başarıyla yaptık.

SEO çalışma yaklaşımımızı şirketinize ve sektörünüze göre kişiselleştiriyoruz. Neyi başarmak istediğinizi, hedef kitlenizin yapısını ve müşteri kitlenize getireceğiniz değer hakkında bilmemiz gereken her şeyi tam olarak anlamayı işimiz haline getiriyoruz.

Ankara Lider SEO Ajansı

Ankara’da dijital PR ve SEO hizmetlerimiz ile sağladığımız fayda ile ORSA MEDYA’ya Türkiye’deki birçok şirket tarafından güvenilmektedir. Ankara’da lider dijital PR ve SEO ajansı olduğumuza inanıyoruz. ORSA MEDYA, ilk günden beri Arama Ağı Pazarlaması topluluğuna netlik, şeffaflık ve güven getirmeyi amaçlamıştır. Sürekli olarak mükemmel sonuçlar, olağanüstü iletişim ve uzun bir mutlu müşteri listesi, çalıştığımız şirketlerdeki başarılı sonuçlar sürekli kanıtıdır. Hedef odaklı bir ajansız. Önce veri yaklaşımımızla iddialı hedefler belirliyor ve azimle istenilen hedefe ulaşmaya çalışıyoruz ve şirketlere SEO ile ilgili geri bildirimlerde bulunuyoruz. Sonuç olarak ORSA MEDYA, Ankara’nın önde gelen dijital pazarlama ve SEO ajanslarından biri olarak itibar kazandı.

Müşterilerimiz için dönüşümsel büyüme sağlamak kolay olmuyor. Tutku, uzmanlık, yaratıcılık, zaman ve titiz bir planlama gerekiyor. Biz bunu yapıyor ve başarıya ulaşıyoruz.

SEO Vakası | SEO Başarısı (Örnek)

Ankara Batıkent’te yer alan TAB Eğitim Kurumları’nın SEO çalışmasına ilişkin başarı durumu. Anahtar kelime sıralama durumu aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

TAB Eğitim SEO Başarısı | Anahtar Kelime Sıralama Durumu

TAB Eğitim SEO Başarısı | Anahtar Kelime Sıralama Durumu

ORSA MEDYA’nın neden birçok işletme tarafından Ankara’da tercih edildiği, bir numaralı dijital PR ve SEO ajansı olarak görüldüğü hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizi ORSA MEDYA’ya davet ediyoruz. Siz de çalıştığımız diğer şirketler gibi Google’de ön sıralarda olun.

Ankara SEO ajansı ORSA MEDYA ile işinizi büyütün! Ücretsiz bir SEO teklifi için hemen tıklayın.