Ankara SEO Hizmeti [1.Sayfa Garantili]

Ankara SEO Hizmeti [1.Sayfa Garantili]2024-01-17T01:59:02+03:00

Google’ye Ankara SEO Hizmeti yazıp arama yaptınız. Bu anahtar kelime öbeği ile Ankara’daki bir SEO ajansı veya SEO Uzmanı ile tanışıp web siteniz için SEO yaptırmak istiyorsunuz.

Ankara’da SEO hizmeti veren ORSA MEDYA, haftanın 7 günü mükemmel müşteri destek hizmetleriyle birlikte ayda sektör çeşidine göre 10.000TL – 25.000 TL aralığındaki fiyatlarla SEO hizmeti sunan uzman bir SEO ajansıdır.

SEO hakkında yazdığımız yazılara mutlaka bir göz atın, hatta detaylıca inceleyin!

Misyonumuz, web sitenizi uzman yerel SEO, Türkiye çapında çevrimiçi reklamcılık hatta dünya çapında uluslararası dijital pazarlama yoluyla tanıtıp, alanında Ankara’daki en iyi değere sahip SEO ajansı olmaktır. Kanıtlanmış bir SEO siciline ve şu anda arama sonuçlarındaki en önemli anahtar kelimeleri için 1. sayfada – 1 ve 2. sırada yer alan canlı bir web sitesi portföyüne sahibiz.

Eğitim, mobilya, havalimanı transfer gibi birçok sektörde sonuç odaklı bir SEO ajansıdır; bu, genellikle çalıştığımız şirketler üzerinde ve nispeten kısa bir süre içinde büyük bir etkiye sahip olduğumuz anlamına gelir.

Özellikle Covid’in ortaya çıkmasından bu yana, çevrimiçi web trafiğine ve sorgularına daha fazla bağımlı hale gelen müşterilerimizden birçoğunun işlerini uyarlamalarına yardımcı olduk. Çevrimiçi odaklarını ve SEO pazarlama stratejilerini buna göre artırarak, birçoğu 2021’de mükemmel bir yıl geçirdi ve 2023’te de de bunu yapmaya devam ediyor.

Özellikle eğitim ve havalimanı transfer sektörlerinin web sitesi ziyaretçilerinde ve satışlarında büyük bir artış olduğunu fark ettik. Her müşterinin ve ilgili şirketlerinin SEO hizmetlerimizden nasıl yarar sağladığını duyduğumuzda her zamankinden daha fazla gerçek bir keyif alıyoruz.

Bu nedenle, web sitenize daha fazla trafik çekmeniz gerekiyorsa, potansiyel ziyaretçiler sizi Google’da aradığı için en iyi yere geliyorsunuz. Ancak potansiyel müşterileriniz sitenizi 1. sayfada (hatta ilk 5 sıralama içerisinde) bulamıyorlarsa, gerçekten müşterilerinizi kaçırıyorsunuz demektir.

Google’ın ilk sayfasında oldukça iyi sonuçlar aldığımızı kanıtlayan çok sayıda web sitesi var. Google’deki sıralamanızı geliştirmek istiyorsanız Ankara’da size profesyonel yardım sağlamak için SEO ajansları arıyorsanız uygun bir SEO fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

SEO ajansı olarak sizlere hızlı çözümler sunmuyoruz veya riskli SEO yolları kullanmıyoruz, ancak sizi rekabette öne çıkarmak ve sizi Google’de üst sıralarda tutmak için kanıtlanmış ve sürekli güncellenen uzman SEO teknikleriyle hızlı sonuçlar alıyoruz.

Sonuçlarımızdan memnun kalacağınızı biliyoruz, bu nedenle SEO çalışmalarınız için sizden minimum 6-9 aylık bir zaman istiyoruz. Size her ay önceki ay ile içinde bulunulan ayı karşılaştırarak size SEO çalışmaları ile ilgili aylık raporlar sunuyoruz.

Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO Ajansı | Danışmanlığı

Ankara SEO hizmetleri, web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olabilir. Peki Ankara SEO hizmetleri nedir ve bunlardan nasıl faydalanabilirsiniz?

SEO hizmeti, web sitenizin görünürlüğünü ve organik arama trafiğini artırmak için çeşitli teknikler kullanan bir çevrimiçi pazarlama türüdür. Bu, web sitenizin içeriğini optimize etmeyi, sitenizin çevrimiçi varlığını artırmayı ve sitenize geri bağlantılar geliştirmeyi içerir.

Ankara SEO hizmetlerini kullanarak web sitenizin görünürlüğünü artırabilir ve arama motorlarından daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. Bu da işletmeniz için satışların, potansiyel müşterilerin ve kârın artmasını sağlayabilir.

Ankara SEO Nedir?

SEO ajansı olarak Ankara’da ORSA Medya sizin için en doğru seçimdir. Çünkü Google’da ilk sayfada yer almak istiyorsanız Ankara ilinde SEO hizmeti veren ORSA Medya ile tanışmalısınız. SEO hizmetiyle beraber siz de internetteki rakiplerinizin gerisinde kalmayacaksınız.

SEO hizmeti, size birçok fayda sağlayacaktır. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Daha fazla müşteri ile tanışma şansına sahip olacaksınız
  • İşinizi daha ciddiye alan müşteriler ile ilişki kurma şansına sahip olacaksınız
  • Kendinize güvenen müşterilerle iletişime geçme şansına sahip olacaksınız
  • İstediğiniz zaman iş yapma ve kendinize vakit ayırma şansına sahip olacaksınız

SEO Hizmetinin Faydaları

Muhtemelen SEO’nun önemini duymuşsunuzdur, ancak belki de ne olduğundan veya işletmenize nasıl yardımcı olabileceğinden emin değilsinizdir. Basitçe ifade etmek gerekirse SEO, bir web sitesini arama motoru sonuç sayfalarında daha üst sıralarda yer alacak şekilde optimize etme uygulamasıdır. Söz konusu Ankara olduğunda SEO, yerel müşteriler tarafından bulunmak isteyen işletmeler için çok önemlidir.

Ankara SEO hizmetleri, web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarındaki görünürlüğünü ve sıralamasını iyileştirerek işletmenize yardımcı olabilir. Bu, işletmenizle ilgili terimleri aradıklarında daha fazla kişinin web sitenizi göreceği anlamına gelir. Ankara SEO hizmetleri yerel müşterileri hedeflemenize de yardımcı olabilir, bu da yerel topluluklarındaki insanlara ürün veya hizmet satan işletmeler için son derece değerli olabilir.

Örneğin, web siteniz için SEO uzmanı/danışmanı arıyorsunuz. Ne yaparsınız?

  • Tarayıcıya Google yazarsınız.
  • Genel bir arama yapmak istiyorsanız Google’ye SEO UZMANI, SEO DANIŞMANI veya SEO HİZMETİ yazıp arama yaparsınız.
  • Veya bölgesel bir arama yapmak istiyorsunuz ANKARA SEO UZMANI veya ANKARA SEO DANIŞMANI vs. anahtar kelimesini yazarak arama yaparsınız.
  • Çıkan sonuçlara göre (genellikle ilk 5 sıralama) web sitelerine tıklamaya başlarsınız. İkna olduğunuz SEO uzmanı veya danışmanı ile temasa geçersiniz.

SEO Hizmeti Veren Ajans Nasıl Seçilir?

Ankara’da doğru SEO ajansını nasıl seçersiniz?

Öncelikle, geçmiş performanslarına bakmanız gerekir. Diğer işletmelerin daha iyi arama motoru sıralamaları elde etmelerine yardımcı olma konusunda ne kadar başarılı oldular? İnceleyebileceğiniz önceki müşterilerden oluşan bir portföyleri var mı?

İkinci olarak, SEO’ya yaklaşımlarına bakmanız gerekir. İşletmelerin arama motoru görünürlüklerini artırmalarına yardımcı olmak için hangi yöntemleri kullanıyorlar? Eski tekniklere mi güveniyorlar yoksa daha etkili olduğu kanıtlanmış daha modern yöntemler mi kullanıyorlar?

Son olarak, hizmetlerinin maliyetini göz önünde bulundurmanız gerekir. Sadece en ucuz seçeneği tercih etmeyin; bunun yerine, farklı Ankara SEO firmalarının maliyetlerini karşılaştırın ve paranızın karşılığını en iyi şekilde veren firmayı bulun.

Doğru bir SEO hizmeti veren bir yer mi arıyorsunuz? İlk önce SEO referanslarına bakın. SEO yaptığı firmanın anahtar kelimelerini Google arama yaparak araştırın. İlgili anahtar kelimeler Google’de ön sayfada – ön sırada mı mutlaka inceleyin!

Ankara SEO Hizmeti

Ankara’da SEO Yaptırmak | Doğru Seçim Yapmak

SEO ile Web Sitenizi Optimize Edin

Ankara ilinde web siteniz için SEO hizmeti söz konusu olduğunda yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri web sitenizi optimize etmektir. Web sitenizi optimize ederek, arama motorlarının web sitenizdeki içeriği kolayca okuyabilmesini ve anlayabilmesini sağlayabilirsiniz. Bu, web sitenizi daha üst sıralara yerleştirmelerine yardımcı olacak ve insanların web sitenizi bulmasını kolaylaştıracaktır.

SEO hizmeti ile web sitenizi optimize etmenize yardımcı olacak çeşitli araçlardan yararlanabilirsiniz. Anahtar kelime araştırma araçlarını kullanarak potansiyel müşterilerin sizinkiyle ilgili ürün ve hizmetleri ararken hangi anahtar kelimeleri kullandığını öğrenebilirsiniz. Arama motorlarının sayfalarınızdaki içeriği anlamasına yardımcı olmak için meta etiketleri ve diğer optimizasyon tekniklerini de kullanabilirsiniz. Ek olarak, web sitenizdeki görselleri ve videoları arama motorlarının indekslemesini kolaylaştıracak şekilde optimize edebilirsiniz.

Tüm bunlar, insanların web sitenizi bulmasını kolaylaştıracak ve organik aramalardan aldığı trafiği artıracaktır.

Peki SEO nedir? ve Nasıl Yapılır? Merak ediyorsan hemen tıkla!

Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara’da hem SEO hem de PPC kampanya yönetimi sunan profesyonel bir dijital pazarlama ajansıyız. Web sitenizin uygun ziyaretçilerini arttırmak için deneyimli ve profesyonel bir SEO ajansına ihtiyacınız mı var? ORSA MEDYA Ankara’da aradığınız bir SEO danışmanlığı ajansıdır.

Ayrıca ekstra desteğe ihtiyacınız varsa, Google Ads ve sosyal medya yönetimini de sunuyoruz.

SEO Danışmanı Olarak Neden ORSA MEDYA’yı Seçmelisiniz?

Kanıtlanmış Sonuçlar

Çok sayıda rekabetçi anahtar kelime için Google’da 1 ve 2 numaralı sıralamalar alındı. Ve her ay, her yıl trafik artışı devam etti.

Yılların Deneyimi

Pazarlama, yaratıcı ve teknik becerilerin iş bilgisiyle harmanlanırsa, sonuçlar en üst düzeye çıkar. Böylece bütçenizden en iyi şekilde dönüşümler elde edersiniz.

Kanıtlanmış SEO Süreci

Sonuç odaklı sürecimiz, olağanüstü SEO sonuçları elde etmemize yardımcı olur. Ayrıca sizin için tam olarak ne yapacağımızı çok net bir şekilde göreceksiniz.

En İyi SEO Çalışması

SEO ile yaptığımız her şey, olası en iyi sıralamalar Google’ın algoritmalarına uygundur.

SEO Raporu

SEO kampanyanızın ne kadar iyi ilerlediğini net bir şekilde görebilmeniz için her ay organik trafiğiniz hakkında özel raporlar ve güncellemeler alacaksınız.

Ankara’da SEO | Uzmanlık ve Deneyimin Önemi

Satışları arttırmak için çevrimiçi görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmak mı istiyorsunuz? Bir SEO ajansı seçerken dikkate alınması gereken çok şey olduğunu biliyoruz. Ankara genelinde çok fazla SEO hizmeti veren ajans seçeneği var. Peki kiminle çalışacağına nasıl karar vereceksin?

SEO alanında uzmanlık ve deneyim gerçekten önemlidir.

Ankara SEO ajansı olarak yatırımınızın bütçesinin yanı sıra, PPC harcamanızı azaltarak yapabileceğiniz potansiyel tasarrufları düşündünüz mü? İyi bir Ankara SEO danışmanı, yalnızca bütçenizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı tam olarak bilmekle kalmaz, aynı zamanda organik sıralamanızı, ücretli reklam harcamalarınızı (PPC) azaltabilecek şekilde şirketinizi yükseltir.

Ankara SEO Ajansı ile Daha Fazla Görünürlük, Daha Fazla Satış

Ankara SEO ajansına yaptığınız yatırımdan şirketinize çok daha iyi bir getiri elde etmeniz çok önemlidir. Sonuçta, daha fazla satış istiyorsunuz. Bunu sizin için başarmak için, size daha fazla çevrimiçi görünürlük kazandıran stratejiler kullanıyoruz.

Anahtar kelimeleriniz ne kadar üst sıralarda yer alırsa, o kadar çok görünürsünüz. Ve sizi bu sıralamaların zirvesine nasıl çıkaracağımızı tam olarak biliyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında bir dizi işletme için bunu başarıyla yaptık.

SEO çalışma yaklaşımımızı şirketinize ve sektörünüze göre kişiselleştiriyoruz. Neyi başarmak istediğinizi, hedef kitlenizin yapısını ve müşteri kitlenize getireceğiniz değer hakkında bilmemiz gereken her şeyi tam olarak anlamayı işimiz haline getiriyoruz.

Ankara Lider SEO Ajansı

Ankara’da dijital PR ve SEO hizmetlerimiz ile sağladığımız fayda ile ORSA MEDYA’ya Türkiye’deki birçok şirket tarafından güvenilmektedir. Ankara’da lider dijital PR ve SEO ajansı olduğumuza inanıyoruz. ORSA MEDYA, ilk günden beri Arama Ağı Pazarlaması topluluğuna netlik, şeffaflık ve güven getirmeyi amaçlamıştır. Sürekli olarak mükemmel sonuçlar, olağanüstü iletişim ve uzun bir mutlu müşteri listesi, çalıştığımız şirketlerdeki başarılı sonuçlar sürekli kanıtıdır. Hedef odaklı bir ajansız. Önce veri yaklaşımımızla iddialı hedefler belirliyor ve azimle istenilen hedefe ulaşmaya çalışıyoruz ve şirketlere SEO ile ilgili geri bildirimlerde bulunuyoruz. Sonuç olarak ORSA MEDYA, Ankara’nın önde gelen dijital pazarlama ve SEO ajanslarından biri olarak itibar kazandı.

Müşterilerimiz için dönüşümsel büyüme sağlamak kolay olmuyor. Tutku, uzmanlık, yaratıcılık, zaman ve titiz bir planlama gerekiyor. Biz bunu yapıyor ve başarıya ulaşıyoruz.

Ankara’da SEO Vakası | SEO Başarısı (Örnek)

Ankara Batıkent’te yer alan TAB Eğitim Kurumları’nın SEO çalışmasına ilişkin başarı durumu. Anahtar kelime sıralama durumu aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

TAB Eğitim SEO Başarısı | Anahtar Kelime Sıralama Durumu

TAB Eğitim SEO Başarısı | Anahtar Kelime Sıralama Durumu

ORSA MEDYA’nın neden birçok işletme tarafından Ankara’da tercih edildiği, bir numaralı dijital PR ve SEO ajansı olarak görüldüğü hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizi ORSA MEDYA’ya davet ediyoruz. Siz de çalıştığımız diğer şirketler gibi Google’de ön sıralarda olun.

Ankara SEO ajansı ORSA MEDYA ile işinizi büyütün! Ücretsiz bir SEO teklifi için hemen tıklayın.

Sık Sorulan Sorular

Ankara SEO hizmeti fiyatları ne kadar?2024-01-17T01:55:32+03:00

Ankara’da SEO hizmeti olarak fiyatlar araştırıldığında ortalama aylık SEO hizmeti fiyatı sektöre göre değişim göstermekte olup 10.000TL ile 25.000 TL aralığındadır.

Ankara SEO kaç yıldır hizmet veriyor?2024-01-17T01:56:14+03:00

ORSA Medya, Ankara’da SEO ajansı olarak 2011 yılından beri profesyonel anlamda SEO hizmeti vermektedir.

SEO hizmet süreniz ne kadar?2024-01-17T01:58:25+03:00

ORSA Medya, SEO hizmetini minimum 9 ay vermektedir. Çünkü sektöre göre linklerin ve içeriklerin Google’de ilk sayfada yer alması 2 ay – 9 ay aralığını bulmaktadır. Bazen 1 yılı geçtiği de görülmektedir.

Go to Top