Merhaba. Ben Orhan SAĞÇOLAK. 15 yıldır dijital pazarlama sektöründe 100’ün üzerinde markaya danışmanlık verme fırsatı buldum. Bu 12 yıllık deneyimin kesintisiz 11 yıllık bölümünde  freelance olarak Özbay Mobilya‘nın A’dan Z’ye tüm dijital pazarlama işlerini, kampanya, reklam çalışmalarını ve kreatif tasarımlarını yürüttüm. Halen de devam ediyorum.

Profesyonel olarak SEO hizmeti veriyorum. Çalıştığım birçok firmayı ilk sayfanın en üstlerine taşıdım. SEO hizmeti verdiğim Matbir Eğitim, Tab Eğitim, Mytransfer gibi şirketleri rekabeti yüksek anahtar kelimelerinde ilk sayfanın 1. veya 2. sıralarına getirdim.

7/24 çalışmayı ve üretmeyi çok seviyorum. Yeni şeyler öğrenmeyi, öğrendiklerimi uygulayarak sonuçlarını başkalarıyla paylaşmayı ve şirketlerin rekabetçi pazarlarda başarılı olmasına yardımcı olmayı seviyorum.

Adobe (Photoshop, Illustrator, Premiere, After Effect, Audition ve Indesign) programlarını yeterli düzeyde kullanıyorum.

WordPress ve Opencart E-Ticaret açık kaynak kodlu yazılımlara ileri düzeyde hakimim.

Kısacası kendi başıma tek kişilik bir ekibim. Fakat içerik yazımı, radyo seslendirmesi, yazılım kodlama konularında home office hizmet veren arka planda bir ekibe de sahibim.

ORHAN SAĞÇOLAK
ORHAN SAĞÇOLAKProfesyonel SEO Uzmanı