Google SEO Danışmanlığı

Google SEO Danışmanlığı2023-09-08T23:48:11+03:00

Google Aramalarında Görünürlük: SEO

SEO, Google gibi arama motorlarında web sitenizin konumunu iyileştirmek için kullanılan bir dizi dijital pazarlama tekniğidir. SEO, sadece metin yazmak ve anahtar kelimeler kullanmak değildir.

Google’da tüm rakiplerinizi geride bırakmak istemez misiniz? Sonuçta daha fazla trafik, daha fazla müşteriye ulaşmaktır.

SEO Nedir? Nasıl Yapılır? hemen tıkla!

İşletmem için neden SEO’ya ihtiyacım var?2021-01-21T21:16:32+03:00

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), bir işletmenin pazarlama ve satış stratejisinin önemli bir bileşenidir. Potansiyel müşterilere ulaşmak için işletmeniz için önemli bir yeri vardır.

SEO’ya ihtiyacınızın nedenleri:

 • İnternetteki varlığınızı ve görünürlüğünüzü optimize etmek
 • İşletmeniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz için daha iyi markalaşma ve konumlandırma oluşturmak
 • Arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak
 • Potansiyel müşterilerden gelen trafiği artırmak
 • Tekrar gelen ziyaretçi ve müşteri sayısını artırmak
 • İşinizi büyütmek – ₺₺₺
Hangisi daha iyi? SEO’mu yoksa Google Ads reklamları mı?2021-01-21T21:16:33+03:00

SEO, sonuçlara ulaşmak için daha fazla zaman, daha fazla çalışma saati gerektiren ve ücretli reklamlardan daha kalıcı olan bir süreçtir. Öte yandan, Google reklamcılığının (Google Ads) avantajı hızlı bir şekilde rekabeti atlayarak ilk sıralarda yer almasıdır, ancak Google Ads reklamları için yeterli derecede bütçeniz olmalıdır.

Kısacası;

SEO: Para harcamadan Google aramalarda ön sayfalarda olmak

Google Ads: Para harcayarak ön sıralarda olmak (paranız varsa aramalarda ön sıralardasınız, yok ise aramalarda siz de yoksunuz.)

SEO hizmeti alırsam sonuçlarımı nasıl takip edebilirim?2021-01-08T22:20:21+03:00

SEO uzmanlarımızın tarafınıza aylık olarak göndereceği raporlar sayesinde şeffaf bir şekilde durumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aramalarda ilk sırada çıkma garantisi veriyor musunuz?2021-01-08T22:17:49+03:00

En iyi SEO tekniklerini ve metodolojilerini uygulayacağımızı garanti ediyoruz. Ancak Google’ın kendisinin de dediği gibi, “Sıralamaları garanti ettiğini iddia eden, Google ile “özel bir ilişki” iddia eden veya Google’a “öncelikli görünme” reklamı yapan SEO’culara karşı dikkatli olun.” Herhangi bir pazarlama yatırımında olduğu gibi, sonuçlar garanti edilmez. Biz web siteniz için %100 ve çok daha üzerinde trafik artış garantisi veriyoruz. Bir gazeteye ilan verdiyseniz ve hiç telefon almadıysanız, gazeteden para iadesi alabilir miydiniz? 

SEO hizmetinin bir işletme için maliyeti nedir?2021-01-08T22:17:40+03:00

SEO hizmetimizin maliyeti bir müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak belirlenmektedir. Çok çeşitli işletmelerle çalışıyoruz. İşletmenin ihtiyacı, gereksinimleri, istenen sonuçlara göre bütçe değişiklik gösterebilir. SEO hizmet bedelini belirleyen parametrelerden bazıları şunları içerir:

 • Web siteniz ne kadar büyük?
 • İş alanınız veya pazarınız ne kadar rekabetçi?
 • Şu anda en önemli anahtar kelimeleriniz için nerede sıralanıyorsunuz ve nerede sıralanmak istiyorsunuz?
 • Kaç anahtar kelime hedeflemek istersiniz?
 • Mevcut web varlığınız nedir?
 • İşletmeniz google’da ve sosyal medyada ne kadar aktif? Google Ads reklamları ve sosyal medya reklamları? İçerik yaratımı? Video pazarlama?

Kaliteli SEO Hizmeti

Google’da bir web sitesini sıralamaya sokan binlerce şey var. Yüksek kalitede SEO hizmeti sunuyoruz. Çünkü SEO için 5 aşama adını verdiğimiz denenmiş ve test edilmiş bir çerçevemiz var.

 1. Teknik analiz
 2. Anahtar kelime keşfi
 3. Kaliteli içerik
 4. Ölçeklenebilir dahili link yapısı
 5. Şeffaf raporlama
Go to Top