Google Ads Reklamları

Google Ads Reklamları2021-04-14T15:53:15+03:00

Google Reklamlarınız Şimdi Turbo Şarjda!

Reklamlarınız için çok fazla para mı harcıyorsunuz? ve bunu bilmiyorsunuz bile. Yüksek maliyetler ve düşük dönüşüm oranları ile yetinmeyin! Google Ads uzmanlarından oluşan ekibimizin gereksiz harcamaları ortadan kaldırmasına ve sitenize yüksek kaliteli trafik çekmesine izin verin.

Yeniden pazarlama nedir?2021-01-21T21:16:32+03:00

Google Ads yeniden pazarlama kampanyaları, web’de gezinirken web sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan kullanıcılara reklamlarınızı göstermenize olanak tanır. 

Google reklamlarında 1’nci sırada olmanın maliyeti nedir?2021-01-21T21:16:33+03:00

Google Ads reklamları açık artırma temelinde çalışır. Arama sonuçlarının en üstünde reklam göstermenin sabit bir maliyeti yoktur. Gereken tıklama başı maliyet, rakiplere, tekliflerine ve söz konusu arama terimi için açık artırmadaki web site açılış sayfasının ve reklamların kalitesine bağlıdır.

Tıklama başı maliyet nasıl en aza indirilir?2021-01-08T23:10:10+03:00

Herhangi bir Google Ads kampanyasındaki anahtar kelimelerin gerçek tıklama başına maliyeti, maksimum tıklama başına maliyet teklifine ve Kalite Puanına bağlıdır: Kalite puanınız ne kadar yüksekse, anahtar kelimelerinizin aynı konumda görünmesi için o kadar az tıklama başı maliyet verirsiniz. Bu nedenle, belirli bir anahtar kelime kümesi için tıklama başına maliyetleri düşürmenin en doğru yolu, Kalite Puanlarını artırmaktır.

Kalite Puanınızı, reklamınızın alaka düzeyine ve açılış sayfası deneyimine odaklanarak artırabilirsiniz. Tıklama oranı, Kalite Puanının en önemli belirleyicilerinden biri olduğundan, TBM’nizi düşürmenin en hızlı yolu, TO’yu iyileştirmeye odaklanmak olmalıdır.

Bir kampanyanın neden sürekli yönetilmesi ve optimize edilmesi gerekir?2021-01-08T23:10:15+03:00

Kampanyalarınızın zaman içinde daha iyi çalışmasını sağlamak ve kampanyanızı daha verimli hale getirmek için (örneğin tıklama başı maliyeti düşürmek için) düzenli olarak yönetilmesi ve optimize edilmesi gerekir.

Reklam alanı statik değildir. Bir reklam her görüntülendiğinde gerçek zamanlı bir açık artırmada milyonlarca hesaplama yapılır. Optimize etmek, kampanyalarınızın daha düzgün olması anlamına gelir. Hiçbir şeye dokunulmasa ve diğer reklam veren rakip firmalar yeni kampanyalar başlattığında bile, sonuçlarınız haftadan haftaya veya aydan aya çok farklı olacaktır.

Ads hakkında bilmek istediğiniz başka şeyler var mı?

Google Ads reklamlarınızı oluşturmak ve optimize etmek için deneyimli profesyoneller mi arıyorsunuz?

Bizimle iletişime geçin . İşletmenizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.

Go to Top